Hizmetlerimiz


 

Kapaklı Cephe Sistemi

Dışarıdan bakıldığında 50mm genişliğinde alüminyum kapaklar görülür. İsteğe göre yatay ve düşeyde farklı kapaklar seçilebilir. Kapaklı cephelerin silikon cephelerden farkı cam panellerin dışarıdan baskı profilleriyle mekanik olarak sabitlenmesidir. Kapaklar bu baskı profilleri üzerine geçirilir

yilmazlar

Silikon Cephe

Tamamen cam görünümü istendiğinde silikon cephe sistemler tercih edilir. Bu sistemde cam kasetler arasında ince (16mm) fuga boşlukları bulunur ve dışarıdan alüminyum görülmez.

     Alüminyum düşey ve yatay taşıyıcı profillerle alt konstrüksiyon oluşturulur

yilmazlar

Transparan Cephe

Transparan cephelerin uygulama amacı gün ışığından en iyi şekilde faydalanmak ve iç mekanın genişliğini sağlamaktır. Bu cephe türünde uygulanan cam rengi şeffaftır. Bu sayede hem içeriden hem de dışarıdan bakıldığında cepheye estetik ve zengin bir görünüş sağlar. Uygulama alanları çoğunlukla alışveriş merkezleri ve mağazalardır. Bu sayede müşterinin rahatlıkla iç mekanın görmesi de sağlanır. Modern cephelerde varzgeçilmez bir sistemdir.

yilmazlar

Kompozit Panel Kaplama

Her iki yüzeyi çeşitli kalınlıklarda (0,50 mm, 0,30 mm, 0,21 mm) alüminyum arası non-toxic (çevre dostu) polietilenden oluşan, dış yüzeyi değişik renkler ile kaplanabilen, taşıma, depolama ve uygulama aşamasında renkli yüzeyin zarar görmemesi için plastik film kaplı olan ve modern mimari yapılarda sıkça tercih edilen bir kaplama malzemesidir.

yilmazlar

Polycarbonat Levha Kaplama

Mevcut en son teknoloji kullanılarak imal edilen oluklu polikarbonat levhalar, özellikle sağlamlık, hafiflik ve dayanıklılık açısından rakipsiz bir üründür. Reklam sektöründe, inşaat ve kırtasiye sektöründe yoğunlukla tercih edilmektedir.Işık geçirgenlik özelliği sayesinde kullanımı yaygınlaşmakta olan bu ürün, branda ve cama rakip ürün haline gelmiştir.

yilmazlar

 

 

 

Kış Bahçesi

Kış bahçesi kullanımı ve yararları ile birçok kişinin ilgisini çekmektedir.Özellikle son dönemlerde artan yaz sıcaklarına çözüm olarak birçok alanda kullanılmaya başlayan kış bahçesi farklı modelleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

yilmazlar

Jaluzili Ofis Bölmesi

Ofis camlı bölme duvarlar: modüllerde Yatay Camlı Bölme, Yarı Camlı Bölme, Tam Camlı Bölme, Ara Camlı Bölme uygulamalarının yanısıra, isteğe bağlı olarak çift cam Arası jaluzi uygulama seçeneği, düz yada mat cam kullanma alternatifleri ile mekana değer katar. Şeffaf, opak, reflekte, desenli, kumlu, lamine, temperli camlı, jaluzili gibi seçenekleri bünyesinde barındırabilen camlı ara bölme duvarlar çalışanlara huzurlu ve verimli çalışma ortamı sağlar.

yilmazlar

Otomatik Kapı Sistemleri

Son 15 yılda hayatımıza giren ve her türlü binada bizi karşılayan fotoselli, radarlı ve emniyet fotoselli otomatik kapılar; Yaya trafiğini yönetmek ve binalarımıza öncelikle estetik kazandırmak amacıyla kullanılmaktaydı. Günümüzde ise estetik ve prestijli görünüm artık yeterli olmamakla birlikte enerji kaynaklarının giderek tükenmesi ve pahalı olması, iklimlendirilen ortamların ısısınının ve havasının korunması önem kazanmaktadır.

yilmazlar


Çelik Konstrüksiyon

Tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretildiği, özellikle deprem tehtidi taşıyan coğrafi bölgelerde tercih edilen, çoğunlukla çelik konstrüksiyon fabrika binaları, çelik konstrüksiyon hangar, çelik konstrüksiyon spor tesisleri, çelik konstrüksiyon depo ve çelik konstrüksiyon atölyelerde kullanılan, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik yapı sistemidir.

yilmazlar

Korkuluk ve Küpeşte Sistemleri

Bulunduğumuz mekanda merdivenlerden inerken tutunduğumuz korkuluklar, balkon veya teraslarda düşmeyi engellemek için kurulan korkuluklu sistemler, belli bir alanın sınırlanmasında kullanılan duvar dışındaki sistemler ve daha aklınıza gelen veya karşınıza çıkan birçok korkuluk sistemleri estetik şekillerde küpeşte sistemleri ile uygulanabilmektedir.

yilmazlar

 

Katlanır Kapı

Alüminyumun yüksek seviyede sağlamlığı sayesinde binalar, azami derecede şeffaflık ve ışık girişi sağlanacak şekilde dar alın genişlikleri ve geniş camlı alanlar ile tasarlanabilir. Yılmazlar, yüksek derecede ısı yalıtımlı sürme ve katlanır kapılardan iç mekanlara yönelik yalıtımlı olmayan sürme sistemlere kadar geniş yelpazede tasarım konseptleri sunar. İç ve dış mekanlara yönelik sistem tasarımları, tasarımları sayesinde kusursuzca bir araya getirilebilir.

yilmazlar