Hakkımızda

Yılmazlar Metal Alüminyum müşteri memnuniyetini temel alan bir anlayışla modern ve mimari projelerin alüminyum ile çözümü için kurulmuştur..

Şirketimiz, her gün her sektöre yeni yeni katılımların olduğu şu günlerde, kendi sektöründe de benzer olayların cereyan etmesine rağmen, farklılık yaratarak daha güçlü bir şekilde müşterilerine, malzeme ve hizmet sunabilmektedir. Şirketimizin kalite politikası, Güven, Kalite ve Müşteri memnuniyetidir. İmalatını yapmış olduğu tüm ürünlerde, kaliteyi; alırken, satarken ve satış sonrasında denetler hale getirmiş bulunmaktayız.

Gelişen ve globalleşen dünyada rakiplerimizle fark yaratarak kalıcı olmaya ve sektörde dinamik güçlerden biri olarak devamlı olmaya çalışıyoruz. Bunun içinde, teknolojiye yatırım yaparak dünya ile entegrasyonumuzu sağlamaya yönelik çalışmalarda bulunuyoruz.

Ticari Politikamız

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini temel alan bir anlayışla modern ve mimari projelerin alüminyum ile çözümü için kurulmuştur. Görevimiz üstlendiğimiz projeleri en kaliteli ve en hızlı şekilde sonuçlandırmak, sunduğumuz geniş ürün yelpazesinin yanı sıra standart dışı üretim talepleri için çözüm üretmektir. Bu çerçevede sektöre ilişkin teknolojik gelişim ve değişimler ışığında çalışmak temel prensibimizdir..

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti sayesinde sektörün tercih edilen firmalarından olmak bugünün ve geleceğin bir numaralı hedefidir. Her geçen yıl üretim kapasitemizi arttırmak. Kazanımlarımızı yatırıma dönüştürerek hem ülke ekonomisine destek olmak hem de daha fazla istihdam sağlamak. Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı daima yerine getirmek.

Kalitemiz

Tüm ticari işletmeler gibi varoluşumuzun temel nedeni olan siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarının yerine getirilmesi esnasında; iletişim, süreç iyileştirme, sürekli gelişme, eğitim ve ekip çalışması kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır